Merlin Lõiv

 

 

Etnoehe-see on ehe milles on midagi varasemast ajast: vorm, mustrikiri, materjal, vana ja uue taaskohtumine. Ehete autoriks on Merlin Lõiv, kes on õppinud põgusalt Tartu Kõrgemas kunstikoolis Udo Vooli käe all ning tarkust on jaganud aastaid ka Vanakaru ( Meelis Säre). Etnoehe nägi ilmavalgust  2007.aastal. Lisaks seto hõbe ehetele valmistan nii tänapäevaseid ehteid kui muinasehete koopiaid. Korraldan erinevaid metallehistöö õpitubasid. Pakume erinevaid metallehistöö õpitubasid nii lastele kui täiskasvanutele. Võimalus on soovikorral  teha nii tänapäevast ehet kui  ka muinasaegse ehte koopiat lähtudes arheoloogilisest leiumaterjalist.

Erinevaid (sõle, käevõru, ripatsi, tänapäevase ehte) töötubasid on võimalik ka tellida. Tahad koos sõpradega proovida kätte metallehistöös või töökaaslastega peale koosolekut väljasõidul midagi ühiselt teha?

Töötoast osavõtutasu orjenteeruvalt 10-15 eurot inimese kohta-hind oleneb töötoast ja sellest mida teha soovitakse. Hinnad sisaldavad töövahendeid, juhendamist, materjale. Hinnale lisandub väljaspoool Tartut  transpordikulu. Erinevad töötoad võtavad aega 2-4tundi. Grupi10 inimest. Hindade suhtes oleme paindlikud!

Juhendajateks on Merlin Lõiv kes on on õppinud metallehistööd ja viinud läbi erinevaid töötubasid ligemale  neli aastat Meelis Säre käe all.

Tegevusala ja pakutavad teenused:

·       Metallivalu teenus restauraatoritele ( mööbli detailid: nupud, lingid jmt)

·       Ehete parandustööd

·       Seto hõbeehete valmistamine

 

Fotomeenutusi varasemalt toimunud erinevatest töötubadest leiate siit:

http://public.fotki.com/meril6vi/etnoehte/

Veebipood: http://www.disainimaja.ee/shop/user_shop/Etnoehe

 

Täpsema informatsiooni saamiseks võta palun ühendust:

etnoehe@gmail.com

53418765