Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt27596/domeenid/www.seto.ee/kogo/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data01/virt27596/domeenid/www.seto.ee/kogo/wp-content/plugins/wordpress-simple-paypal-shopping-cart/wp_shopping_cart.php on line 44
Tekstiil

Tekstiil

Angela Reidla
Kunstkäsitööline
Tel: +372 58038837
E-post: angela.reidla@hot.ee

 

 

Jane Vabarna
Käsitöömeister
Tel: +372 52 843 90
E-post: jane.vabarna@gmail.com

 

 

Maret Vabarna
Käsitöömeister
Tel: +372 53807655
E-post: maret.vabarna@mail.ee

 

 

Marika Ahven
Käsitöömeister
Tel: +372 56496167
E-post: marika.ahven@gmail.com

 

 

Marje Linnus
Käsitöömeister
Tel: +372 56508029
E-post: mlinnus@hot.ee

 

 

Pille Kruustik
Käsitöömeister
Tel: +37255613727
E-post: pille.kruustik@mail.ee

 

 

Terje Lillmaa
Pitsimeister
Tel: +372 50 45 893
E-post: terje@setomaa.ee

 

 

Viive Palok
Käsitöömeister
Tel: +372 56 200 057
E-post: viivepalok@gmail.com

 

 

Taimi Auser
Kirivööde valmistaja
Tel: +372 5641616
E-post: taimiauser@gmail.com

 

 

MTÜ Setomaa Ateljee-Galerii / Ülle Kauksi
Seto kunsti ja käsitöö galerii
Tel: +372 5117361
E-post: kauksiylle@gmail.com

 

 

MTÜ Rahusoo / Sigre Andreson
Rikka Ivvani talu pererahva toimetamised
Tel: +372 5071029
E-post: sigre@setomaa.ee

 

 

MTÜ Seto Käsitööselts Kirävüü
Värska naiste ühendus, kes austab ja valmistab traditsioonilist seto käsitööd
Tel: +372 5120659

 

 

MTÜ Meieselts Meroos
Meremäe naiste käsitööühendus
Tel: +37255677256
E-post: msmeroos@gmail.com

 

 

OÜ Kagu Kudujad / Külli Jacobson
Ehedad Eesti kirikindad
Tel: +372 5034386
E-post: info@NordicKnitters.com
Veebileht: http://www.nordicknitters.com

 

 

OÜ Seto Rõivakoda / Margit Mehilane
Rahvarõivameister
Tel: +372 56650982
E-post: margit@setomaa.ee

 

 

Kaja Tullus
Käsitöömeister
Tel: +372 5106664
E-post: kaja@setomaa.ee

 


Silvia Valge
Käsitöömeister
Tel: +37253586137
E-post: silvi.valge@mail.ee

Galina Liivago
Käsitöömeister
Tel: +372 55 641 705
E-post: galina.liivago@mail.ee

Sirje Ots
Käsitöömeister
Tel: +372 53406097
E-post: sirjeots3@hot.ee

 


Ülle Paltser
Käsitöömeister
Tel: +37253363489
E-post: kureneiu@gmail.com

 


Luule Kuura
Käsitöömeister

Eevi Niido
Käsitöömeister

Valentina Gomozova
Käsitöömeister

Maakas / Kairi Orav
Käsitöömeister
Tel: +372 55907494
E-post: kairiorav@gmail.com

 


Urve Ivask
Käsitöömeister
Tel: +372 56 200 057
E-post: viktor.ivask@gmail.com

Ilme Haavalo
Käsitöömeister

Sirid Pärtin
Käsitöömeister
Tel: +372  56844622
E-post: si-rid@hotmail.com