III Seto käsitöölaager

III Seto käsitöölaager toimub 13.-15. juunil Setomaal, Litvina külas, Kriisa talus.
Osalema on oodatud kuni 15 erinevas vanuses seto käsitööhuvilist, eelnevad oskused pole määravad.

REGISTREERIMISVORM: https://forms.gle/N59rk2nG1BJVpRKGA

3-päevane käsitöölaager tutvustab seto kultuuri ja käsitööoskusi. Tegevused on gruppides ja hõlmavad õppimist ning tegutsemist vokitöödest kuni seto tikandi valmistamiseni. Laagris saavad osalejad valmistada seto vöid mitmel erineval moel. Nende päevade jooksul kõneldakse seto keeles ja päevi täidab käsitöö. Juhendajad on Värska Käsitööselts Kirävüü naised.

Laagri toit valmib kohalikust toorainest ise valmistamisel. Õhtud sisustatakse lauldes, pilli mängides ja tantsides. Laager on suunatud täiskasvanutele, kuid laagrisse võib tulla ka koos lastega.
Laager algab pühapäeval, 13.juunil kell 11.00 ja lõpetame teisipäeval, 15.juunil kell 18.00 lõpupeoga.

Laagri osalustasu:
Täiskasvanu – 80 eurot
Noor (13-25) – 50 eurot
Laps alla 12 aasta – 20 eurot

Osalustasu sisaldab laagri õpitubasid, tegevusi, osalist töömaterjali ning kõiki toidukordi.
Laagri osalustasu palun kanda MTÜ Värska Käsitööselts Kirävüü arvelduskontole EE702200221033401905 Selgituseks osaleja nimi. Juhul, kui eriolukorra tõttu ei ole sel ajal laagri korraldamine võimalik, siis lükkub laager edasi või tagastame osalustasu.

Laagri õpitubade kokku seadmisel arvestame osalejate soovidega. Laagri päevakava koos muu olulise infoga (nt soovituslikud oma töövahendid, materjalid jms) saadame registreerunutele meilile hiljemalt 1.juunil.

Täpsem info: Ingrit Kala, ingrit@setomaa.ee, 5120659
FB: Kriisa talo Setomaal, veebileht: kogo.seto.ee